• Polski
  • Deutsch
  • English

Przyczepy i kontenery stylizowane na retro car stanowią jedynie niewielką cześć naszej oferty. Poniżej znajduje się spis naszych stron, na których mogą Państwo zapoznać się z pozostałymi naszymi produktami. Jeśli, któryś z produktów wzbudził Państwa zainteresowanie to prosimy o kontakt. Sprawdź dane kontaktowe.

2

Przyczepy handlowe Posiadamy bogatą ofertę różnych produktów przeznaczonych do handlu, ekspozycji i transportu Państwa produktów. Obsługujemy Klientów, którym zależy na otrzymaniu spersonalizowanego produktu. Wszystkie nasze produkty są wykonywane według wymagań Klienta.

3

Przyczepy gastronomiczne Bodex sprzeda Ci pomysł na własny biznes: przyczepę gastronomiczną, handlową, towarową lub wózek do gotowanej kukurydzy i hot doga. Na rynku istniejemy od 1982 roku. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez prawie 30 lat pracy sprawia, że już na etapie produkcji jesteśmy w stanie przygotować nasze urządzenia do pracy w różnych często bardzo specyficznych, trudnych warunkach. Do produkcji używamy najwyższej jakości materiałów, części, urządzeń. Dzięki temu nasze produkty działają bez awaryjnie przez długi czas. pozwalając Państwu rozwijać swój biznes.

4

Przyczepy gastronomiczne Przy produkcji przyczep używamy najwyższej jakości produktów takich jak: profile stalowe, blacha aluminiowa 1mm używana w poszuciu, lakiery samochodowe SIKENS commercial vehicle I, w dowolnym kolorze z palety RAL , najlepsze podzespoły (oś, dyszel, zaczep, hamulce najazdowe, podpory) firmy „KNOTT”, podłogi wykonanej ze sklejki wodoodpornej, pokrytej wykładziną przemysłową pod kolor mebli, poszycie zewnętrzne i wewnętrzne wykonywane technologią beznitową, co wyrażnie wpływa na estetykę wykończenia Standardowa przyczepa handlowa wykonana może być w 2 typach wykończenia wnętrza w zależności od sprzedawanego asortymentu, całość blacha nierdzewna, wybłyszczana w gat. H-17, całość blacha aluminiowa, lakierowana.

5

Hot dog cart Firma Bodex istnieje na rynku od 1982 roku. Ogromne doświadczenie oraz szerokie kontakty za granicą, pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferowane przyczepy, kontenery oraz urządzenia wykonane są zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej ( TÜV, CE ), a także z obowiązującymi normami Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie PZH. Przyczepy gastronomiczne, kontenery handlowe, zabudowy retro, wózki handlowe, rowery handlowe, standy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. przyczep handlowych, gastronomicznych, kontenerów handlowych, wózków gastronomicznych, rowerów handlowych, standów handlowych, przyczep i kontenerów w stylu retro, zabudów na Piaggio.

6

Producent przyczep Jako jedyny producent w Polsce wykonujemy przyczepy dla kontrahentów z Niemiec , Holandii, Belgii, Austrii, Kanady Oferowane przyczepy gastronomiczne przeznaczone do sprzedaży: ryb, kurczaka, hot-dogów, naleśników, lodów, szaszłyków, gyrosa, pieczywa, ciast lub owoców. Wykonane są z profili stalowych zamkniętych. Poszycie z blach aluminiowych 1mm, lakierowanych zewnętrznie w dowolnym kolorze z palety Raal'a na podzespołach (oś i zaczep) zachodniej firmy "KNOTT". Podłoga wykonana ze sklejki wodoodpornej- pokryta wykładziną przemysłowa pod kolor mebli. Przyczepy wykonujemy technologią beznitową, co wyraźnie poprawia estetykę przyczep.

7

Gotowana kukurydza Jako jedyny producent w Polsce oferujemy Państwu wózek do sprzedaży gotowanej kukurydzy i hot doga jednocześnie.

8

Hot dog Wózek wykonany w całości z wysokiej jakości materiałów: stal kwasoodporna, nierdzewna, wysokogatunkowa Stainless: OH18N9, H17. Produkowane przez nas Wózki handlowe, gastronomiczne, hot dog carts są kompletnie wyposażone i przygotowane do sprzedaży hot-dogów, dodatków oraz napojów. American hot dog, wózek do sprzedaży parówek, mobilny wózek amerykański, american hot dog carts, hot dog cart, wózek do sprzedaży parówek na gorąco, prażona cebulka , ogórek, łatwy zysk, to to czego potrzebujesz.

9

Rower gastronomiczny Rower handlowy idealnie nadaje się do mobilnej sprzedaży. Dzięki wbudowanym kołom szybko się przemieszcza i umożliwia sprzedaż w różnych miejscach w bardzo krótkim czasie. Rower jest wygodny i zwrotny, co ułatwia pracę sprzedawcy. Ponadto jest łatwy w prowadzeniu, prosty w obsłudze, a co najważniejsze bezpieczny. Rower przeznaczony do sprzedaży hot dogów na deptaku, w mieście, w parku, pod uczelnia, a nawet pod dyskoteką. Na rowerze można zamontować również inne urządzenia jak: naleśnikarka, gyros, grill, zaparzacz do herbaty lub ekspres do kawy.

10

Hot dog Wózek gastronomiczny do sprzedaży Hot Doga. W Bodex Gastro zakończysz swoje poszukiwania, bo stwierdzisz, że niska cena nie została okupiona mierna jakością sprzętu. Nasze usługi wykonujemy szybko, fachowo, profesjonalnie i za rozsądną cenę. Warto pozostać z nami, ponieważ jako stały klient zyskasz jeszcze więcej. Wózek wykonany w całości z wysokiej jakości materiałów - stal kwasoodporna, nierdzewna wysokogatunkowa Stainless: OH18N9, H17. Wózki handlowe i gastronomiczne , które sprzedajemy są kompletnie wyposażone i przygotowane do sprzedaży hot dogów oraz dodatków i napojów. Wózek do hot doga to: łatwość w manewrowaniu i prowadzeniu, bezpieczeństwo w obsłudze, przystosowanie do cateringu w terenie, dwuletnia gwarnacja.

11

Przyczepy gastronomiczne Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem na Polskę firmy Neumärker. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie produkowane urządzenia i akcesoria gastronomiczne. Firma Neumärker jest gwarancją wysokiej jakości urządzeń.

12

Pawilony handlowe Jako jedyna firma w Polsce oferujemy modułowe pawilony handlowe. Solidna konstrukcja i wysoka jakość użytych materiałów zapewniają wieloletnią bezawaryjną pracę. Dodatkowym atutem naszych kontenerów jest łatwość w ich transporcie i ustawianiu w docelowym miejscu.

13

... Zabudowa gastronomiczna na motocyklu trójkołowym Piaggi to mobilny, wygodny i nowoczesny sposób na sprzedaż hot-dogów, gotowanej kukurydzy, kawy, lodów itp. Motocykl Piaggio z zabudową gastronomiczną jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie dotarcie do klienta, na stadionach, koncertach, festynach, juwenaliach, nad morzem i nad jeziorem. Jeśli szukacie Państwo nowatorskiego pomysłu na własny biznes, jest to oferta dla WAS!

14

... Produkowane przez naszą firmę przyczepy ekspozycyjne stanowią znakomite rozwiązanie na reklamę swoich produktów. W przyczepie możemy zamontować dowolne urządzenia, regały, meble oraz inne elementy, które poprawią komfort prezentacji produktów. Dzięki naszym przyczepom nie musicie Państwo wykupywać drogich stoisk wystawienniczych, które zazwyczaj są jednokrotnego użytku. W przyczepie przewieźiecie Państwo wszystkie materiały, które będą potrzebne do prezentacji produktów. Istnieje możliwość zamontowania telewizorów, rzutników lub innych urządzeń multimedialnych.